Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вніс зміни до положення про Держекоінспекцію та Мінприроди.

15

Кабінет міністрів України вніс зміни до Положення про Державну екологічну інспекцію  та Положення про Міністерство охорони навколишнього природного середовища України. Відповідна постанова від 17 лютого 2010 р. №154 опублікована на офіційному сайті уряду.

Згідно документу, координацію діяльності Держекоінспекції здійснює міністр охорони навколишнього природного середовища. Начальник Держекоінспекції за посадою є головним державним інспектором України з охорони навколишнього природного середовища та членом колегії Мінприроди. Перший заступник та заступники начальника Держекоінспекції за посадою є відповідно першим заступником та заступниками Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища.

Держекоінспекція для виконання покладених на неї завдань утворює свої територіальні органи – державні екологічні інспекції в областях, містах Києві та Севастополі, Державну екологічну інспекцію Азовського моря, Державну Азово-Чорноморську екологічну інспекцію, Державну екологічну інспекцію з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря. Положення про зазначені територіальні органи затверджує начальник Держекоінспекції за погодженням з міністром охорони навколишнього природного середовища.

Керівники територіальних органів та їх заступники призначаються на посаду та звільняються з посади міністром охорони навколишнього природного середовища за поданням начальника Держекоінспекції.

Держекоінспекція координує діяльність Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища в частині здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии