Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вніс зміни до положення про Держекоінспекцію та Мінприроди.

0 60

Кабінет міністрів України вніс зміни до Положення про Державну екологічну інспекцію  та Положення про Міністерство охорони навколишнього природного середовища України. Відповідна постанова від 17 лютого 2010 р. №154 опублікована на офіційному сайті уряду.

Згідно документу, координацію діяльності Держекоінспекції здійснює міністр охорони навколишнього природного середовища. Начальник Держекоінспекції за посадою є головним державним інспектором України з охорони навколишнього природного середовища та членом колегії Мінприроди. Перший заступник та заступники начальника Держекоінспекції за посадою є відповідно першим заступником та заступниками Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища.

Держекоінспекція для виконання покладених на неї завдань утворює свої територіальні органи – державні екологічні інспекції в областях, містах Києві та Севастополі, Державну екологічну інспекцію Азовського моря, Державну Азово-Чорноморську екологічну інспекцію, Державну екологічну інспекцію з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря. Положення про зазначені територіальні органи затверджує начальник Держекоінспекції за погодженням з міністром охорони навколишнього природного середовища.

Керівники територіальних органів та їх заступники призначаються на посаду та звільняються з посади міністром охорони навколишнього природного середовища за поданням начальника Держекоінспекції.

Держекоінспекція координує діяльність Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища в частині здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар