Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вніс у Раду черговий законопроект про біометричні паспорти

0 19

Про це журналістам повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович. З його слів, відповідний законопроект схвалено урядом, і вже сьогодні його буде направлено на розгляд в парламент.

Згідно з документом, в закордонному паспорті має бути зображення особи, підпис і відбитки двох пальців.

При цьому О.Лавринович підкреслив, що наявність відбитків пальців передбачається лише в закордонному паспорті, а всіх інших документів це не стосується.

Лавринович також повідомив, що передбачається скорочення кількості документів і спрощення вимог щодо їх оформлення для видачі документів, що засвідчують особу.

Як повідомлялося, в кінці жовтня Президент Віктор Янукович ветував закон про біометричні паспорти. Навколо нього розгорівся скандал: нардеп від Партії регіонів Валерій Коновалюк заявив, що вето було інспіровано Міністерством юстиції в інтересах німецької компанії Muhlbauer GmbH. Коновалюк був одним з авторів закону.

У свою чергу голова Мін’юсту Олександр Лавринович відмовився коментувати звинувачення на свою адресу. “На запитання душевнохворих і закоренілих корупціонерів не відповідаю взагалі”, – сказав міністр.

9 лютого Рада скасувала закон, а наступного дня двоє регіоналів і нунсівець запропонували парламенту альтернативний законопроект.

Теги:

посвідчення особи, біометричні дані

Залиште коментар