Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін відсторонив Луценка

0 23

Кабінет Міністрів усунув Юрія Луценка від виконання обов’язків міністра внутрішніх справ до завершення службового розслідування інциденту за його участі, який стався в аеропорту Франкфурта-на-Майні (Німеччина).

Про це на засіданні погоджувальної ради сказав голова парламенту Володимир Литвин.

«Я сьогодні мав розмову з прем’єр-міністром України. Вона сказала, що Луценко, згідно рішення Верховної Ради, не виконує обов’язків (міністра), тобто, відсторонений», – сказав він.

Спікер також відзначив, що парламент приступить до розгляду питання про звільнення Луценка як тільки уряд завершить це службове розслідування.

Нагадаємо, 15 травня Рада рекомендувала Кабміну тимчасово усунути Луценка від виконання обов’язків і доручила уряду протягом тижня провести службове розслідування обставин інциденту, що стався в аеропорту Франкфурту.

Джерело:

proUA

Залиште коментар