Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін відмовився від держзамовлення у вузах по 6 напрямам

0 17

Кабінет Міністрів доручив Міністерству освіти і науки, Міністерству економіки та іншим центральним органам виконавчої влади, у сфері управління яких є учбові заклади і наукові установи під час формування пропозицій щодо об’ємів державного замовлення не передбачати держзамовлення на підготовку бакалаврів по 6 напрямам у 2009 році.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну №416 від 14 квітня.

Зокрема, уряд доручив не передбачати держзамовлення на підготовку бакалаврів за напрямами документоведення та інформаційна діяльність, туризм, декоративно-прикладне мистецтво, фотомистецтво, готельно-ресторанна справа, реклама і зв’язки з громадськістю (за видами діяльності).

Також Кабмін доручив не передбачати держзамовлення на підготовку молодших фахівців зі спеціальностей діловодство, організація туристичного обслуговування, перукарське мистецтво і декоративна косметика, декоративно-прикладне мистецтво, художнє фотографування, організація обслуговування в готелях, організація обслуговування в установах ресторанного господарства і торгівлі, виробництво і експлуатація відео-, аудіотехніки і кіноустановок.

Крім того, уряд доручив забезпечити скорочення об’єму прийому в порівнянні з 2008 роком на 50% (окрім профільних вузів, для яких об’єм прийому скорочується на 10%) бакалаврів по напрямах підготовки економіка підприємства, фінанси і кредит, облік та аудит, право, молодших фахівців зі спеціальностей економіка підприємства, фінанси і кредит, бухгалтерський облік, правознавство.

По решті спеціальностей, напрямів, галузей знань Кабмін доручив зменшити об’єм прийому молодших фахівців, бакалаврів, магістрів не менш як на 10%.

Також уряд доручив зменшити об’єм прийому в докторантуру не менше ніж на 50%. При цьому Кабмін доручив застосовувати галузеву (профільну) ознаку при формуванні держзамовлення.

Кабмін доручив Мінекономіки впродовж 2 тижнів подати проект постанови про держзамовлення на 2009 рік.

Нагадаємо, Міносвіти ініціює передачу управління всіма вищими учбовими закладами міністерству до 2011 року.

Міністр освіти і науки Іван Вакарчук вважає, що абітурієнти повинні відповідальніше відноситися до вибору майбутньої професії.

Джерело:

proUA

Залиште коментар