Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін установив мінімальні ціни на окремі види алкогольних напоїв

0 20

Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні прийняв постанову „Про встановлення розміру мінімальних відпускних оптово-роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва”.

Як наголошується в повідомленні прес-служби Кабміну, зокрема, встановлюються мінімальні відпускні оптово-роздрібні ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби, коньяк та інші спиртні дистиляти, спиртні напої, одержані шляхом перегонки виноградного вина або вичавків винограду.

У повідомленні зазначається, що встановлення мінімального рівня цін на алкогольні напої стане ефективним інструментом витіснення з легального ринку виготовлених у тіньовому секторі алкогольних напоїв.

Впровадження мінімальних відпускних оптово-роздрібних цін на алкогольні напої вітчизняного виробництва сприятиме збільшенню надходжень до державного бюджету за рахунок легалізації ринку, зниженню споживання неякісних і небезпечних для здоров’я споживачів алкогольних напоїв, а також забезпечить дотримання рівних умов для ведення бізнесу всіма суб’єктами ринку алкогольних напоїв.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар