Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін уповноважив Укргазбанк обслуговувати спецрахунки газовиків і тепловиків

0 20

Кабінет Міністрів уповноважив Укргазбанк обслуговувати рахунку зі спеціальним режимом використання газопостачальних компаній, що здійснюють таку діяльність за регульованим тарифом, а також підприємств теплоенергетики.

Про це йдеться в постанові уряду №1127 від 23 вересня.

Своїм рішенням Кабмін вніс відповідні зміни і доповнення до своїх постанов №247 від 26 березня 2008 року і №1082 від 3 грудня 2008.

Так, уряд розширив перелік уповноважених банків на здійснення такої діяльності.

Раніше обслуговувати спецрахунки газовиків і тепловиків міг тільки Державний Ощадний банк.

Нагадаємо, Кабмін доручив Міністерству фінансів, Міністерству економки, Міністерству палива і енергетики, Міністерству житлово-комунального господарства, Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» і Ощадбанку розробити та забезпечити застосування механізму кредитування підприємств комунальної теплоенергетики для закупівлі у НАКу природного газу.

За матеріалами «Українських новин».

Джерело:

proUA

Залиште коментар