Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін упорядкував розміщення малих архітектурних форм

0 13

Новозатверджений Кабміном Порядок розроблено з метою врахування органами місцевого самоврядування під час прийняття рішень щодо розміщення малих архітектурних форм соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності.

Зокрема, визначено, що:

пересувною МАФ є торговельне обладнання, низькотемпературний прилавок, лоток, ємність, торговельний автомат соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності;

стаціонарною МАФ є тимчасова одноповерхова споруда соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності висотою не вище ніж 4 метри, що має по зовнішньому контуру площу близько 30 кв. метрів, виготовляється з полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово без закладення фундаменту.

Розміщення МАФ здійснюється на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради, а для власників земельних ділянок — на підставі рішення виконавчого комітету відповідної місцевої ради. Самовільне розміщення малих архітектурних форм забороняється.

Для отримання рішення суб’єкту господарювання необхідно подати заяву, в якій зазначити бажане місце та строк розміщення МАФ, її призначення і загальний опис. До заяви слід додати виписку з Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, а також копію держакта на право власності на земельну ділянку чи на право постійного користування земельною ділянкою або договору оренди (за наявності).

У разі коли МАФ розміщується понад три роки на земельній ділянці комунальної чи державної форми власності, строк дії договору оренди якої закінчився, проте орендна плата за землю вносилася своєчасно і в повному обсязі, до заяви додатково додаються: копія договору оренди земельної ділянки, строк дії якого закінчився; довідка ДПА про відсутність заборгованості з орендної плати за землю за період дії договору оренди; схема прив’язки МАФ. Подання зазначених документів дає можливість продовжити право на розміщення малої архітектурної форми у порядку, визначеному п. 10 Порядку.

Органам місцевого самоврядування під час прийняття рішень щодо розміщення малих архітектурних форм рекомендовано враховувати цей – 16 Порядок.

Залиште коментар