Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін України затвердив порядок реєстрації та ведення обліку великотоннажних транспортних засобів.

19

Кабмін України затвердив порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів. Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів України №8 від 6 січня 2010 р., котра опублікована на офіційному сайті уряду.

Зокрема юридичні і фізичні особи, які є власниками технологічних транспортних засобів зобов’язані зареєструвати зазначені транспортні засоби протягом 10 днів після придбання або виникнення інших законних прав на їх використання, у тому числі у разі тимчасового ввезення на територію України.
У такий же строк власники зобов’язані перереєструвати технологічні транспортні засоби у разі настання обставин, у зв’язку з якими виникла потреба у внесенні змін у реєстраційні документи.
Експлуатація незареєстрованих технологічних транспортних засобів забороняється.
Перед реєстрацією кожного технологічного транспортного засобу проводиться його державний технічний огляд, про що складається акт технічного огляду і видається талон, зразок якого затверджується Держгірпромнаглядом України.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии