Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін України затвердив порядок реєстрації та ведення обліку великотоннажних транспортних засобів.

0 24

Кабмін України затвердив порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів. Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів України №8 від 6 січня 2010 р., котра опублікована на офіційному сайті уряду.

Зокрема юридичні і фізичні особи, які є власниками технологічних транспортних засобів зобов’язані зареєструвати зазначені транспортні засоби протягом 10 днів після придбання або виникнення інших законних прав на їх використання, у тому числі у разі тимчасового ввезення на територію України.
У такий же строк власники зобов’язані перереєструвати технологічні транспортні засоби у разі настання обставин, у зв’язку з якими виникла потреба у внесенні змін у реєстраційні документи.
Експлуатація незареєстрованих технологічних транспортних засобів забороняється.
Перед реєстрацією кожного технологічного транспортного засобу проводиться його державний технічний огляд, про що складається акт технічного огляду і видається талон, зразок якого затверджується Держгірпромнаглядом України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар