Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін України встановив граничні рівні цін на окремі лікарські засоби і вироби медичного призначення.

0 12

Кабмін України встановив граничні рівні цін на окремі лікарські засоби і вироби медичного призначення. Про це йдеться у постанові №1154 від 30 жовтня 2009 р. оприлюдненій на сайті Кабміну України.

Зокрема 1 погонний метр марлі повинен у роздрібній продажі коштувати не більше 2 грн.
А маска багаторазова марлева – 1,5 грн у роздрібній торгівлі, пара рукавичок – 1 грн, шприц об’ємом 5 мл – 0,7 грн.
Також Кабмін України дозволив Міністерству охорони здоров’я вносити зміни до переліку ліків за погодженням з Міністерством економіки України.
Кабмін України, згідно розпорядження Кабміну України від 30 жовтня 2009 р. №1295-р, розбронював з мобілізаційного резерву марлю медичну в обсязі 6 млн м, яка зберігається на центральних складах МОЗ, базах спецмедпостачання Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, головних управлінь, управлінь охорони здоров’я обласних, Київської міської держадміністрацій.
Також Кабмін України зобов’язав Мінфін виділити Держкомрезерву 10 млн грн для поповнення запасів марлі медичної.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар