Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін України схвалив зміни в закон про митний тариф.

0 28

Кабінет міністрів України схвалив зміни в закон про митний тариф. Про це повідомив журналістам міністр економіки Богдан Данилишин, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, дана ініціатива приводить «номенклатуру митного тарифу відповідно до норми ГС-2007, у виконання міжнародних зобов’язань, взятих в рамках конвенції «Про організовану систему опису і кодування товарів», до якої Україна приєдналася в 2002 р.».

За його словами, головна перевага схваленого законопроекту, те, що він ліквідовує низку колізій у вітчизняному митному законодавстві, а також приводить його відповідно до міжнародних норм. Для госпсуб’єктів, за його словами, ухвалення цього законопроекту Верховною Радою України дозволить «прискорити і спростити процедуру митного оформлення під час здійснення зовнішньоекономічних операцій».

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар