Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін України схвалив законопроект про іпотечні облігації

0 15

Як повідомили ЗМІ, Кабінет Міністрів України схвалив проект закону про внесення змін до законодавчих актів, що стосуються іпотечних облігацій.

За словами голови Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку Анатолія Балюка, законопроект визначає поняття сумнівних, іпотечних і інших активів для розрахунку розміру іпотечного покриття звичайних іпотечних облігацій, коефіцієнта іпотечного покриття.

А. Балюк відзначив, що документ передбачає посилювання кваліфікаційних вимог до управителів іпотечних облігацій і відповідних фахівців. За ДКЦПФР закріплюється право встановлювати відповідні кваліфікаційні вимоги.

Крім того, проект закону передбачає перевірку поточного стану забезпечення іпотечного покриття аудиторами шляхом проведення узгоджувальних процедур. Такі перевірки не вважатимуться аудитами.

Залиште коментар