Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ухвалив проект закону про внесення змін до закону “Про електроенергетику”.

0 14

Кабінет міністрів України ухвалив проект закону про внесення змін до закону “Про електроенергетику”. Таке рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду, повідомив журналістів голова Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕ) Валерій Кальченко, передає кореспондент РБК-Україна.

Він пояснив, що вказані зміни передбачають перехід на модель прямих договорів купівлі-продажу електроенергії. “Ця модель діє у всіх країнах. Таким чином,  енергогенеруючи компанії мають можливість планувати свою діяльність на довгострокову перспективу і привертати інвестиції”, – сказав В.Кальченко. Він уточнив, що на першому етапі планується перекласти ринок на модель прямих договорів 10-15% від загального обсягу ринку електроенергії в Україні. При цьому, за словами В.Кальченка, на аукціон з продажу електроенергії виставлятиметься мікс, що складається з електроенергії теплової і атомної генерації в співвідношенні 50/50. За його словами, перехід на модель прямих двосторонніх договорів планується перейти в 4 етапи, на 3-му етапі передбачається перекласти на вказану модель 50% від загального обсягу ринку електроенергії, на 4-му етапі – 100%.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар