Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ухвалив постанову про заходи щодо посилення протидії корупції.

0 25

Кабінет міністрів України ухвалив постанову від 8 грудня 2009 р. №1338 “Про заходи щодо посилення протидії корупції”. Документ опубліковано сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”. Центральним та місцевим органам виконавчої влади доручено забезпечити невідкладний розгляд звернень підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців, органів місцевого самоврядування і громадян щодо фактів корупції; подання щомісяця до 10 числа урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики звітів про заходи, вжиті за результатами розгляду зазначених звернень.

Крім того, уряд погодився з пропозицією урядового уповноваженого щодо визначення представників центральних органів виконавчої влади, які на постійній основі співпрацюють з урядовим уповноваженим у частині проведення перевірок організації роботи в центральних та місцевих органах виконавчої влади стосовно дотримання ними вимог антикорупційного законодавства. До переліку увійшли: перший заступник міністра внутрішніх справ – начальник Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Володимир Бедриківський, перший заступник голови Державної податкової адміністрації – начальник податкової міліції Владислав Бухарєв, заступник голови СБУ – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Василь Грицак, перший заступник голови Головного контрольно-ревізійного управління Ігор Іскра, заступник голови Держфінмоніторингу Станіслав Клюшке, заступник міністра праці та соціальної політики Олена Мітрофанова , заступник міністра фінансів Микола Полудьонний, перший заступник начальника Головдержслужби Володимир Ткач.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар