Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ухвалив низку антикризових заходів

0 57

Кабінет Міністрів затвердив план заходів із зменшення негативного сальдо у зовнішній торгівлі. Про це повідомили «proUA» у прес-службі уряду.

Введення в дію цього розпорядження, згідно з повідомленням, дозволить мінімізувати вплив світової фінансової кризи на українську економіку.

Документом передбачається запровадження переліку заходів, які дозволять внормувати імпорт товарів в Україну, що в свою чергу дасть можливість захистити вітчизняних товаровиробників та мінімізує можливий негативний вплив світової фінансової кризи на національну економіку.

Уряд також ухвалив законопроект “Про облік ресурсів, постачання яких здійснюється населенню з використанням мережі”. Ухвалення законопроекту дозволить підвищити ефективність споживання енергоресурсів та води, скоротити втрати ресурсів та зменшити фінансове навантаження на людей, які сплачуватимуть лише за фактично спожитий обсяг електроенергії та води.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар