Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін та уряд Гонконгу підписали угоду про скасування віз

0 15

рус

У присутності Президента України Віктора Януковича та Голови адміністрації САР Сянган Дональда Цанга відбулася церемонія підписання двосторонніх документів, повідомляє прес-служба Президента.

Так були підписані наступні документи:

– Угода між Кабінетом міністрів України та урядом САР Сянган (Гонконг) КНР про взаємне скасування віз. Візи будуть скасовані вже починаючи з 4 листопада поточного року – тобто через два місяці після підписання ;

– Угода між Державною митною службою України та Департаментом митних зборів та акцизів САР Сянган (Гонконг) про співробітництво і взаємну адміністративну допомогу в митних справах.

Довідково: САР Сянган має на сьогодні безвізовий режим з Європейським союзом.

Теги:

Новини права, Китай, Гонконг, отримання візи, скасування віз, як отримати візу, ЄС, безвізовий режим, Сянган, міжнародні договори, візит Януковича до Китаю, фото, відео, валюта, Державна митна служба України, Президент України Віктор Янукович

Залиште коментар