Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін створив у своєму секретаріаті Бюро європейської інтеграції

0 18

Кабінет Міністрів постановою №286 від 31 березня створив у структурі Секретаріату Кабміну Бюро європейської інтеграції, ліквідувавши Координаційне бюро європейської і євроатлантичної інтеграції, яке було створено попереднім урядом.

Текст відповідної постанови за підписом прем’єр-міністра Миколи Азарова розміщений на урядовому порталі.

Зокрема, уряд М.Азарова визнав постанови уряду Юлії Тимошенко від 16 липня 2008 року № 649 «Про створення Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції», а також від 27 грудня 2008 року № 1120 «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 липня 2008 р. № що 649» такими, що втратили чинність.

Нагадаємо, уряд Ю.Тимошенко в липні 2008 року створив Координаційне бюро європейської та євроатлантичної інтеграції, яке очолював віце-прем’єр Григорій Немиря.

Джерело:

proUA

Залиште коментар