Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін створив робочу групу для врегулювання окремих положень Податкового кодексу

0 13

Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив в ході візиту до Лівії, повідомляє «Дзеркало Тижня»

Прем’єр закликав до діалогу підприємців-платників єдиного податку: «Краще за все вирішувати ці питання не у наметових містечках або деінде. Краще за все питання врегулювання положень Податкового кодексу вирішувати шляхом ведення діалогу. І я перед від’їздом до Лівії створив робочу групу під керівництвом першого віце-прем’єр-міністра Андрія Клюєва, до складу якої входять всі необхідні спеціалісти, у тому числі голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік», зазначив Микола Азаров. «Я глибоко переконаний, що компроміс буде знайдено», — додав він.

Теги:

Новини права, текст, Податковий кодекс України, єдиний податок, спрощена система оподаткування, ФОП, фізична особа-підприємець, СПД, суб’єкт підприємницької діяльності

Залиште коментар