Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін створив Державну міграційну службу

0 19

Уряд утворив Державну міграційну службу України. Відповідна постанова прийнята на засіданні уряду 24 червня, повідомили «proUA» у прес-службі Кабміну.

Документом встановлено, що Державна міграційна служба є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах міграції, громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб.

Служба відповідно до покладених на неї завдань приймає у передбачених законом випадках рішення про оформлення набуття громадянства України та їх скасування; веде облік осіб, які набули або припинили громадянство України; організовує оформлення та видачу громадянам України паспортних та інших документів, що посвідчують особу; здійснює оформлення і видачу іноземцям та особам без громадянства запрошень для в’їзду в Україну, а також виїзду за її межі.

Крім того, Державна міграційна служба приймає рішення про надання, втрату або позбавлення статусу біженця та рішення про надання дозволу на імміграцію, відмову в його наданні та скасування, тощо.

У 2009 році Державна міграційна служба утримуватиметься в межах видатків, передбачених із зазначеною метою в державному бюджеті Міністерству внутрішніх справ та Державному комітету у справах національностей та релігій.

Джерело:

proUA

Залиште коментар