Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін створить держпідприємство для розмитнення товарів

0 21

Кабінет Міністрів вирішив створити державне підприємство «Український вантажний комплекс» для оперування розмитненням.

Про це журналістів повідомив голова Державної митної служби Валерій Хорошковський, пишуть «Українські новини».

За його словами, Кабмін ухвалив таке рішення на засіданні у четвер, і воно обумовлене необхідністю відокремити функції пунктів пропуску від безпосередньо розмитнення товарів.

Глава митниці підкреслив, що пункти пропуску здійснюватимуть контроль документів на товар на кордоні і відповідність товару цим документам, а сама процедура розмитнення відбуватиметься поза пропускними пунктами, на спеціальних вантажних комплексах, і операція розмитнення буде головною функцією нового держпідприємства.

Хорошковський спрогнозував, що нова структура почне функціонувати приблизно через місяць.

Він підкреслив, що ухвалене рішення дозволить серйозно впорядкувати роботу пропускних пунктів і знизити їх завантаженість.

Як повідомлялося, Президент Віктор Ющенко позитивно оцінює роботу Державної митної служби під керівництвом голови служби Валерія Хорошковського.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар