Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін спростив видачу дозволів на користування надрами

0 16

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 10.12.2008 №1519-р погодився без аукціону надавати спеціальні дозволи на користування надрами і затвердив Перелік ділянок надр, на користування якими надаються такі дозволи.

«Погодитися з пропозицією Мінприроди щодо надання без проведення аукціону відповідно до пункту 7 Порядку надання в 2008 році спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2008 р. №273, спеціальних дозволів на користування надрами за переліком згідно з додатком», — сказано в тексті розпорядження.

Нагадаємо, доти Кабмін спростив процедуру надання дозволів на геологічне вивчення і видобування копалин, придатних для використання як будівельні матеріали, з ділянок надр у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській і Чернівецькій областях для ліквідації наслідків повені.

Раніше Президент України Віктор Ющенко в листі до глави уряду Ю. Тимошенко заявив, що вкрай стривожений ситуацією, що склалася із забезпеченням економічних інтересів держави у сфері надрокористування. Президент підкреслював — недосконалість чинного законодавства стримує розвиток геологічної галузі і створює передумови для нераціонального використання надр, а «відсутність належного контролю з боку держави призводить до численних порушень у цій сфері».

Залиште коментар