Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін спростив приватизацію земельних присадибних ділянок

0 43

Кабінет Міністрів спростив процедуру приватизації земельних присадибних ділянок.

Про це на прес-конференції повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

За її словами, раніше, щоб одержати, зокрема, акт землекористування на іншу ділянку, необхідно було пройти більше 60 інстанцій і одержати таку ж кількість дозволів.

Згідно новому рішенню Кабміну, для приватизації власникові ділянки необхідно подати сільському або міському голові заяву, приклавши до неї копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, а також документ, підтверджуючий, що ця ділянка видана в його користування.

Після цього, рештою всіх процедур, за словами Тимошенко, займатиметься виключно місцева влада спільно з Державним комітетом земельних ресурсів і іншими відомствами.

Тимошенко підкреслила, що це рішення Кабінет Міністрів є історичним, що після цього близько 6,5 млн. громадян зможуть без проблем приватизувати свої ділянки.

Нагадаємо, на початку серпня Президент Віктор Ющенко зажадав від Кабінету Міністрів забезпечити прозорість оформлення і видачі бланків державних актів на право власності на землю.

У травні Тимошенко доручила Державному комітету з земельних ресурсів і Державному комітету з регуляторної політики і підприємництва розробити спрощений порядок оформлення присадибних земельних ділянок.

Джерело:

proUA

Залиште коментар