Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін спростив процедуру обміну водійського посвідчення

0 18

Кабмін скасував здачу теоретичного й практичного іспитів особами, які понад 12 місяців не керували автомобілем, при обміні водійського посвідчення. Відповідну постанову Кабмін схвалив на засіданні 31 серпня, внісши зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

До прийняття зазначеної постанови особам, які не керували транспортними засобами останні 12 місяців, обмін посвідчень водія проводився після здачі теоретичного і практичного іспитів.

На думку Кабміну, прийняття цього нормативно-правового акта дозволить значно спростити порядок обміну водійських посвідчень і поліпшити процес обслуговування громадян при обміні зазначених документів.

Як повідомлялося, з 1 серпня київська ДАІ запустила електронну подачу документів на обмін водійського посвідчення на документ нового зразка, що має 50-річний термін дії.

Теги:

посвідчення водія

Залиште коментар