Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін спростив порядок реєстрації транспортних засобів

0 18

Уряд прийняв постанову, за якою передбачено: скасування обов’язкового огляду транспортних засобів під час проведення їх державної реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку, збереження номерного знака за транспортним засобом при перереєстрації його на іншого власника в межах одного регіону.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України, документ передбачає спрощення теперішньої процедури державної реєстрації транспортних засобів, зокрема в частині скасування обов’язкового дослідження транспортних засобів під час проведення їх державної реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку, а також обов’язкового пред’явлення транспортного засобу при перереєстрації у зв’язку зі зміною місця проживання власника і при відновленні втрачених або зіпсованих документів.

Постанова також передбачає можливість прямої перереєстрації транспортного засобу з одного власника на іншого за його відсутності, а також проведення добровільного експертного огляду транспортного засобу виключно за письмовою вимогою власника.

“Власники транспортних засобів можуть зареєструвати або перереєструвати їх незалежно від місця своєї реєстрації або проживання, або регіону реєстрації транспортного засобу. Також постановою Кабінету Міністрів передбачено можливість збереження за бажанням власника номерного знака за транспортним засобом при перереєстрації на іншого власника в межах одного регіону”, — говориться у повідомленні.

На думку правоохоронців, прийняття акта дозволить спростити процедуру державної реєстрації транспортних засобів та зменшить кількість скарг із боку громадян на роботу реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції МВС.

Теги:

Кабмін, постанова, державна реєстрація транспорту

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар