Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін спростив оформлення віз до Норвегії

0 13

Кабінет Міністрів затвердив угоду з Норвегією про спрощення процедури оформлення віз. Про це йде мова в постанові Кабміну №590 від 2 липня.

Відповідна міжурядова угода була підписана в Осло (Норвегія) 13 лютого.

Угода визначає категорії українських громадян, що мають право на 5-річні візи: журналісти, підприємці, члени офіційних делегацій, близькі родичі громадян України, що мають право на проживання в Норвегії.

Однорічні багаторазові візи одержуватимуть діячі культури, науки, спортсмени.

Договір також визначає категорії громадян, візи яким будуть безкоштовними: учні, студенти, діти до 18 років, пенсіонери, журналісти, професійні перевізники, громадяни, подорожуючі з гуманітарною метою, інваліди і супроводжуючі особи, представники центральних і місцевих органів влади.

У угоді зафіксований консульський збір для громадян України у розмірі 35 євро.

При цьому скорочено термін розгляду заяв на видачу віз до 10 днів в звичайних випадках і до 2 днів в термінових.

Крім того, угода встановлює чіткий і вичерпний перелік документів, які громадяни України подаватимуть для оформлення віз залежно від конкретної мети поїздки.

Затвердження угоди Кабміном є необхідною процедурою для вступу його в силу.

Як повідомлялося, в лютому Україна і Норвегія домовилися про спрощення оформлення віз і реадмісії осіб.

Угоди підписали посол України Ігор Сагач і генеральний секретар Міністерства закордонних справ Норвегії Бйорн Гріделанд.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар