Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив зміни до КК і КПК в частині конфіскації майна.

0 17

Кабінет міністрів схвалив внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів щодо удосконалення процедури конфіскації майна. Таке рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду, повідомив РБК-Україна міністр юстиції Микола Оніщук. Він уточнив, що вказані зміни вносяться за рекомендаціями Ради Європи щодо посилення боротьби з корупцією і припускають конфіскацію майна, яке стало способом або об’єктом скоєння злочину, або його наслідком.

“Необхідно встановити еквівалент між майном, що підлягає конфіскації, і протиправним діянням, оскільки радянська школа права, норми якої застосовуються до цих пір, припускає застосування конфіскації як міри покарання. Як відзначає Рада Європи, це порушує права людини”, – сказав міністр.

М.Оніщук також повідомив, сто вказані зміни будуть додатково узгоджені з Генпрокуратурою і Верховним судом.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар