Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив законопроект щодо запровадження системи електронної держреєстрації.

36

Кабінет міністрів України схвалив законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб’єктів господарювання”. Про це рішення уряду повідомив сьогодні журналістам прес-секретар прем’єр-міністра Віталій Лук’яненко, передає кореспондент РБК-Україна.

“Йдеться про те, що в Україні створюється система електронної державної реєстрації суб’єктів господарювання, що забезпечить прозорість реєстраційних процесів і гарантує захист майнових прав власників юридичних осіб. Це є база до запровадження титульного принципу реєстрації всіх прав власності, суміжних прав”, – наголосив В.Лук’яненко.

За його словами, згідно із документом, запит щодо отримання відомостей з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна буде подавати в електронному вигляді.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии