Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив законопроект щодо запровадження системи електронної держреєстрації.

0 36

Кабінет міністрів України схвалив законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб’єктів господарювання”. Про це рішення уряду повідомив сьогодні журналістам прес-секретар прем’єр-міністра Віталій Лук’яненко, передає кореспондент РБК-Україна.

“Йдеться про те, що в Україні створюється система електронної державної реєстрації суб’єктів господарювання, що забезпечить прозорість реєстраційних процесів і гарантує захист майнових прав власників юридичних осіб. Це є база до запровадження титульного принципу реєстрації всіх прав власності, суміжних прав”, – наголосив В.Лук’яненко.

За його словами, згідно із документом, запит щодо отримання відомостей з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна буде подавати в електронному вигляді.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар