Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив законопроект щодо низки обмеження на розміщення рекламоносіїв поблизу автодоріг.

13
Кабмін України схвалив законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування. Про це повідомив сьогодні журналістам голова “Укравтодору” Вадим Гуржос, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, зміни стосуються законів про рекламу, та про автомобільні дороги в частині обмеження використання рекламоносіїв у смугах відведення і на автомобільних дорогах загального користування та міжнародного значення. Також цим документом передбачається заборона встановлення рекламоносіїв над автомобільними дорогами, на розподільчих смугах, на опорах дорожніх знаків, у зоні транспортних розв’язок, на мостах та шляхопроводах, у місцях концентрації ДТП. В.Гуржос зазначив, що документом передбачено розміщення рекламоносіїв не ближче 10 м від краю проїжджої частини (у чинному законодавстві передбачено 5 м), не ближче 150 м до дорожніх знаків, розв’язок і залізничних переїздів. Крім того, документ забороняє розташування рекламоносіїв, світлові ефекти яких не відповідають вимогам законодавства до дорожніх знаків. “На сьогодні та кількість рекламоносіїв, які знаходяться у смузі відведення, впливають на учасників руху, є супутнім фактором ДТП, і є сумна статистика, що величезна кількість рекламоносіїв, особливо у смузі відведення, над проїжджою частиною відволікає увагу водіїв, що призводить до ДТП”, – наголосив В.Гуржос.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии