Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив законопроект щодо низки обмеження на розміщення рекламоносіїв поблизу автодоріг.

0 13
Кабмін України схвалив законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування. Про це повідомив сьогодні журналістам голова “Укравтодору” Вадим Гуржос, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, зміни стосуються законів про рекламу, та про автомобільні дороги в частині обмеження використання рекламоносіїв у смугах відведення і на автомобільних дорогах загального користування та міжнародного значення. Також цим документом передбачається заборона встановлення рекламоносіїв над автомобільними дорогами, на розподільчих смугах, на опорах дорожніх знаків, у зоні транспортних розв’язок, на мостах та шляхопроводах, у місцях концентрації ДТП. В.Гуржос зазначив, що документом передбачено розміщення рекламоносіїв не ближче 10 м від краю проїжджої частини (у чинному законодавстві передбачено 5 м), не ближче 150 м до дорожніх знаків, розв’язок і залізничних переїздів. Крім того, документ забороняє розташування рекламоносіїв, світлові ефекти яких не відповідають вимогам законодавства до дорожніх знаків. “На сьогодні та кількість рекламоносіїв, які знаходяться у смузі відведення, впливають на учасників руху, є супутнім фактором ДТП, і є сумна статистика, що величезна кількість рекламоносіїв, особливо у смузі відведення, над проїжджою частиною відволікає увагу водіїв, що призводить до ДТП”, – наголосив В.Гуржос.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар