Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив законопроект про введення податкової амністії на півроку

16

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 28 квітня схвалив законопроект „Про особливий порядок декларування доходів, з яких не сплачені податки, збори (обов’язкові платежі) до бюджетів і державних цільових фондів”, розроблений Міністерством фінансів України.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів.

Законопроектом передбачено проведення так званої «податкової амністії» – впровадження механізму добровільного декларування фізичними і юридичними особами доходів, з яких не сплачені встановлені законодавством України податки.

Період проведення «податкової амністії» – 6 місяців. За легалізацію доходів стягуватиметься державне мито за диференційованими ставками залежно від періоду, в якому будуть задекларовані доходи: у перший місяць – 4% від вартості об’єкту декларування, в другий і третій – 6%, впродовж трьох останніх місяців легалізації – 8%.

Крім того, законопроектом передбачаються державні гарантії суб’єктам легалізації. Так, особи, що здійснили легалізацію, не притягуватимуться до кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення податкового законодавства щодо легалізованих об’єктів.

Джерело:

proUA

Комментарии