Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив законопроект про введення податкової амністії на півроку

0 16

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 28 квітня схвалив законопроект „Про особливий порядок декларування доходів, з яких не сплачені податки, збори (обов’язкові платежі) до бюджетів і державних цільових фондів”, розроблений Міністерством фінансів України.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів.

Законопроектом передбачено проведення так званої «податкової амністії» – впровадження механізму добровільного декларування фізичними і юридичними особами доходів, з яких не сплачені встановлені законодавством України податки.

Період проведення «податкової амністії» – 6 місяців. За легалізацію доходів стягуватиметься державне мито за диференційованими ставками залежно від періоду, в якому будуть задекларовані доходи: у перший місяць – 4% від вартості об’єкту декларування, в другий і третій – 6%, впродовж трьох останніх місяців легалізації – 8%.

Крім того, законопроектом передбачаються державні гарантії суб’єктам легалізації. Так, особи, що здійснили легалізацію, не притягуватимуться до кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення податкового законодавства щодо легалізованих об’єктів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар