Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив внесення змін до закону “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

0 15

Кабмін схвалив внесення змін до закону “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду 3 вересня 2009 р., повідомила РБК-Україна голова Держкоматомрегулювання Олена Миколайчук. Указані зміни передбачають повідомлення Держкоматомрегулювання у разі оголошення процедури банкрутства підприємств, що мають прилади із джерелом іонізуючого випромінювання. При цьому вказані прилади повинні здаватися на зберігання або утилізацію відомству.

“У докризовий період багато підприємств харчової, деревообробної та інших галузей промисловості купували приладів, що містять джерела іонізуючого випромінювання. Зараз, у період кризи, тема банкрутства є актуальною. І необхідно залучати наших фахівців для запобігання надзвичайним ситуаціям. Пригадайте історію в Константинівці, коли ліквідація наслідків обійшлася в 5 млн грн. А здача приладу на зберігання обійшлася б у 5 тис. грн”, – пояснила О.Миколайчук.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар