Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив внесення змін до регламенту Верховної Ради.

0 11

Кабмін схвалив внесення змін до регламенту Верховної Ради. Таке рішення було ухвалене на засіданні уряду 11 червня, повідомив сьогодні журналістам віце-прем’єр з питань євроінтеграції Григорій Немиря, передає кореспондент РБК-Україна. Він уточнив, що вказані зміни передбачають обов’язкове проведення експертизи на відповідність законопроекту вимогам Євросоюзу на всьому етапі аж до його остаточного ухвалення. Віце-прем’єр пояснив, що в даний час така експертиза проводиться тільки на етапі підготовки законопроектів до першого читання. “А до другого читання зазвичай вносяться правки. В результаті ми отримуємо закони, далекі від норм ЄС. Як правило, це закони, що ініціюються окремими депутатами”, – сказав він.

Г.Немиря також повідомив, що Кабмін своїм розпорядженням удосконалив механізм розгляду нормативних документів центральних органів виконавчої влади. За його словами, у випадку, якщо проекти таких документів не відповідають вимогам ЄС, вони повинні в обов’язковому порядку виноситися на розгляд урядового комітету з питань євроінтеграції.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар