Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив внесення змін до регламенту Верховної Ради.

11

Кабмін схвалив внесення змін до регламенту Верховної Ради. Таке рішення було ухвалене на засіданні уряду 11 червня, повідомив сьогодні журналістам віце-прем’єр з питань євроінтеграції Григорій Немиря, передає кореспондент РБК-Україна. Він уточнив, що вказані зміни передбачають обов’язкове проведення експертизи на відповідність законопроекту вимогам Євросоюзу на всьому етапі аж до його остаточного ухвалення. Віце-прем’єр пояснив, що в даний час така експертиза проводиться тільки на етапі підготовки законопроектів до першого читання. “А до другого читання зазвичай вносяться правки. В результаті ми отримуємо закони, далекі від норм ЄС. Як правило, це закони, що ініціюються окремими депутатами”, – сказав він.

Г.Немиря також повідомив, що Кабмін своїм розпорядженням удосконалив механізм розгляду нормативних документів центральних органів виконавчої влади. За його словами, у випадку, якщо проекти таких документів не відповідають вимогам ЄС, вони повинні в обов’язковому порядку виноситися на розгляд урядового комітету з питань євроінтеграції.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии