Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив внесення змін до низки законів по врегулюванню земельних відносин.

12

Кабмін схвалив внесення змін до низки законів по врегулюванню земельних відносин. Таке рішення ухвалене сьогодні на відкритому позачерговому засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Як повідомив міністр з питань охорони навколишнього середовища Георгій Філіпчук, вказані зміни збільшують повноваження сільрад і спрощують процедуру оформлення земділянок, в т.ч. присадибних. Крім того, документ передбачає встановлення чітких термінів для ухвалення рішень з земельних питань, в т.ч. в строк розгляду таких питань в депутатських комісіях місцевих рад, а також відповідальність за порушення цих термінів. Документ також передбачає процедуру вилучення земділянок для особливих суспільно-значущих проектів: будівництво доріг, аеропортів.

Кабмін також схвалив внесення змін до Закону “Про оплату за землю”. Вказаний документ передбачає можливість сільським і селищним радам в 3 рази збільшити розмір земельного податку при зміні цільового призначення ділянки. Крім того, законопроект передбачає збільшення в 5 разів земельного податку для госпсуб’єктів, окрім с/г підприємств, зареєстрованих з 1 січня 2002 р., в користуванні яких знаходяться земельні ділянки.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии