Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив внесення змін до низки законів по врегулюванню земельних відносин.

0 12

Кабмін схвалив внесення змін до низки законів по врегулюванню земельних відносин. Таке рішення ухвалене сьогодні на відкритому позачерговому засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Як повідомив міністр з питань охорони навколишнього середовища Георгій Філіпчук, вказані зміни збільшують повноваження сільрад і спрощують процедуру оформлення земділянок, в т.ч. присадибних. Крім того, документ передбачає встановлення чітких термінів для ухвалення рішень з земельних питань, в т.ч. в строк розгляду таких питань в депутатських комісіях місцевих рад, а також відповідальність за порушення цих термінів. Документ також передбачає процедуру вилучення земділянок для особливих суспільно-значущих проектів: будівництво доріг, аеропортів.

Кабмін також схвалив внесення змін до Закону “Про оплату за землю”. Вказаний документ передбачає можливість сільським і селищним радам в 3 рази збільшити розмір земельного податку при зміні цільового призначення ділянки. Крім того, законопроект передбачає збільшення в 5 разів земельного податку для госпсуб’єктів, окрім с/г підприємств, зареєстрованих з 1 січня 2002 р., в користуванні яких знаходяться земельні ділянки.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар