Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив внесення змін до Бюджетного кодексу.

0 13

Кабмін схвалив внесення змін до Бюджетного кодексу. Таке рішення ухвалене сьогодні на відкритому позачерговому засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Вказані зміни передбачають зокрема збільшення з 50 до 100% суми відрахувань податку з власника транспортних засобів, що залишаються в місцевому бюджеті, а також надання права головам сільських і селищних рад в міжсесійний період самостійно ухвалювати рішення про розподіл міжбюджетних трансфертів.

Крім того, схвалені зміни передбачають сплату податку з доходів по місцю фактичного розміщення підприємства, а не його реєстрацію, як це передбачає чинне законодавство.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сьогодні заявила, що наступного тижня планує винести зміни до Бюджетного кодексу на розгляд парламенту.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар