Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив внесення змін до Бюджетного кодексу.

13

Кабмін схвалив внесення змін до Бюджетного кодексу. Таке рішення ухвалене сьогодні на відкритому позачерговому засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Вказані зміни передбачають зокрема збільшення з 50 до 100% суми відрахувань податку з власника транспортних засобів, що залишаються в місцевому бюджеті, а також надання права головам сільських і селищних рад в міжсесійний період самостійно ухвалювати рішення про розподіл міжбюджетних трансфертів.

Крім того, схвалені зміни передбачають сплату податку з доходів по місцю фактичного розміщення підприємства, а не його реєстрацію, як це передбачає чинне законодавство.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сьогодні заявила, що наступного тижня планує винести зміни до Бюджетного кодексу на розгляд парламенту.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии