Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив типові договори, якими регулюються відносини у сфері інвестування та фінансування спорудження об’єктів житлового будівництва.

0 11

Кабмін України схвалив законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо затвердження типових договорів, якими регулюються відносини у сфері інвестування та фінансування спорудження об’єктів житлового будівництва. Про це повідомила сьогодні журналістам голова Державного агентства з інвестицій та інновацій Людмила Супрун, передає кореспондент РБК-Україна.

За її словами, згідно із документом, всі угоди, які укладають будівельники з інвесторами мають відповідати типовому договору, затвердженому урядом. За її словами, такий захід дозволить захистити права інвесторів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар