Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив схвалив зміни до закону щодо удосконалення процедури визнання права власності на землю.

0 17
Кабмін схвалив законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури освідчення право власності на землю. Про це повідомив сьогодні журналістам прес-секретар прем’єр-міністра України Віталій Лук’яненко, передає кореспондент РБК-Україна.
“Цей проект дозволить значно скоротити, спростити процедуру отримання земельних актів і вперше запроваджує відповідальність посадових осіб за зволікання та неналежне виконання термінів видачі земельних актів”, – зазначив В.Лук’яненко.
Також він повідомив, що Кабмін схвалив законопроект про внесення змін до ст. 43 закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо особливостей банкрутства особливо небезпечних підприємств).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар