Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив проект постанови, що регулює порядок узгодження продовження терміну перебування на держслужбі

0 28

Кабінет Міністрів схвалив на сьогоднішньому засіданні проект постанови «Про внесення зміни до пункту 6 Порядку погодження продовження терміну перебування на державній службі», розроблений Головдержслужбою з метою врегулювання порядку узгодження продовження терміну перебування на державній службі перших заступників і заступників голів районних державних адміністрацій, приведення його у відповідність до порядку призначення цих осіб на посади, визначені законами України «Про Кабінет Міністрів України», «Про місцеві державні адміністрації» і постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2007 р. №880.

Як повідомляє прес-служба Головдержслужби, нова редакція пункту 6 передбачає розробку подання про продовження терміну перебування на державній службі перших заступників і заступників голів місцевих державних адміністрацій секретаріатом Кабінету Міністрів України після погодження з Мінрегіонбудом. Ухвалення акта удосконалить процедуру погодження продовження терміну перебування на державній службі перших заступників і заступників голів місцевих державних адміністрацій і сприятиме вищому рівню підготовки документів за таким погодженням кадровими службами держорганів.

Умови продовження терміну перебування на державній службі визначені статтею 23 «Граничний вік перебування на державній службі» Закону України «Про державну службу». Граничний вік перебування на державній службі становить 60 років для чоловіків і 55 років для жінок. У разі потреби керівник державного органу за погодженням з начальником Головного управління державної служби при Кабінеті Міністрів може продовжити термін перебування на державній службі, але не більше ніж на п’ять років. У виняткових випадках після закінчення цього терміну держслужбовці можуть бути залишені на держслужбі лише на посадах радників або консультантів за рішенням керівника відповідного державного органу.

Залиште коментар