Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив проект нового Кодексу господарського судочинства.

18

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 17 червня ц.р. схвалив проект Кодексу господарського судочинства. Про це повідомив міністр юстиції Микола Оніщук, передає прес-служба Мін”юсту. За словами міністра, проект Кодексу, що був розроблений Міністерством юстиції України, має комплексно усунути існуючі нині недоліки та прогалини господарського законодавства.

Проект Кодексу було розроблено у відповідності зі стандартами Ради Європи щодо питання доступу до правосуддя. Проект пройшов широкі громадські слухання. У ході роботи над законопроектом було узагальнено пропозиції Верховного і Вищого господарського судів, а також усіх апеляційних та місцевих господарських судів України.

Міністр юстиції наголосив, що прийняття Кодексу господарського судочинства сприятиме удосконаленню правового регулювання господарського процесу з урахуванням європейських стандартів щодо покращення судового захисту підприємців, інших осіб, які звертаються до господарського суду.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии