Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив проект нового Кодексу господарського судочинства.

0 18

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 17 червня ц.р. схвалив проект Кодексу господарського судочинства. Про це повідомив міністр юстиції Микола Оніщук, передає прес-служба Мін”юсту. За словами міністра, проект Кодексу, що був розроблений Міністерством юстиції України, має комплексно усунути існуючі нині недоліки та прогалини господарського законодавства.

Проект Кодексу було розроблено у відповідності зі стандартами Ради Європи щодо питання доступу до правосуддя. Проект пройшов широкі громадські слухання. У ході роботи над законопроектом було узагальнено пропозиції Верховного і Вищого господарського судів, а також усіх апеляційних та місцевих господарських судів України.

Міністр юстиції наголосив, що прийняття Кодексу господарського судочинства сприятиме удосконаленню правового регулювання господарського процесу з урахуванням європейських стандартів щодо покращення судового захисту підприємців, інших осіб, які звертаються до господарського суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар