Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін схвалив порядок реєстрації цін на лікарські препарати.

0 11

Кабмін схвалив порядок реєстрації цін на лікарські препарати. Таке рішення було ухвалене 17 жовтня на позачерговому засіданні уряду, повідомив журналістам голова Держінспекції по контролю за якістю лікарських засобів Геннадій Падалко, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, документ передбачає створення держреєстру, до якого вноситимуться препарати, що реалізовуються в Україні, з вказівкою граничної ціни.

“Цей реєстр буде у відкритому доступі і будь-який громадянин, прийшовши в аптеку, зможе самостійно перевірити, завищена ціна на ці ліки, чи ні” – пояснив голова Держінспекції по контролю за якістю лікарських засобів. За його словами, створити такий реєстр планується протягом 6 міс.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар