Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін скасував рішення про відтермінування сплати податків на зарплату працівників державних ВП і платежів до ПФУ.

0 15

Кабмін України сьогодні, 31 березня, скасував попередні рішення уряду щодо відстрочення сплати нарахованих податків на заробітну плату працівників державних вугледобувних підприємств і платежів до Пенсійного фонду України та інших фондів соціального страхування. Про це повідомив після засідання Кабміну міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага, повідомляє прес-служба Мінпраці України.

“Необхідність такого кроку обумовлена тим, що попереднім урядом було прийнято ряд протокольних рішень про спрямування коштів, які надходять з державного бюджету та від реалізації вугілля, виключно на виплату заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств, з відстроченням сплати нарахованих податків і платежів до Пенсійного фонду України та інших фондів соціального страхування”, – зазначив міністр.
Це, за його словами, призвело до стрімкого зростання заборгованості державних вугледобувних підприємств перед Пенсійним фондом та іншими фондами соціального страхування, яка станом на 24 березня ц.р. вже становила понад 3,3 млрд грн.
Також В.Надрага поінформував, що Кабмін України доручив Мінпраці, іншим зацікавленим органам центральної виконавчої влади та Пенсійному фонду України опрацювати питання щодо реструктуризації заборгованості, що виникла.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар