Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін скасував низку постанов про правила рубок головного користування в лісах України

0 20

Кабінет міністрів України скасував низку своїх постанов про затвердження Правил рубок головного користування в лісах України. Відповідна постанова від 24 лютого 2010 р. №175 опублікована на офіційному сайті уряду.

Документом визнано такими, що втратили чинність, постанову Кабінету міністрів України від 27 липня 1995 р. №559 “Про затвердження Правил рубок головного користування в лісах України”; постанову Кабінету міністрів України від 29 листопада 2000 р. №1751 “Про внесення змін до Правил рубок головного користування в лісах України”; пункт 2 постанови Кабінету міністрів України від 22 жовтня 2008 р. №929 “Про затвердження Правил рубок головного користування в гірських лісах Карпат”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар