Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін скасував нові тарифи Черновецького

0 14

Кабінет Міністрів припинив підвищення Київською міською державною адміністрацією тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і на комунальні послуги для юридичних осіб з 1 червня.

Про це журналістів повідомив депутат Верховної Ради від фракції Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» Кирило Куликов.

«Згідно закону про місцеве самоврядування, уряд і контролюючий орган може припиняти дію постанов і направляти подання Президенту про відміну цих рішень. Так уряд і зробив», – сказав він.

Куликов підкреслив, що, оскільки рішення Києва про підвищення тарифів також скасоване судом, кияни повинні платити за старими тарифами.

Нагадаємо, 6 липня Шевченківський районний суд Києва припинив дію розпоряджень Київміськадміністрації №516, 517, 518, 519 і 520 від 29 квітня про підвищення тарифів на житлокомпослуги для населення і на комунальні послуги для юридичних осіб з 1 червня.

Київміськадміністрація оскаржила це рішення суду в Апеляційному суді Києва.

Сьогодні Кабінет міністрів України планував розглянути питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві.

Джерело:

proUA

Залиште коментар