Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін розпорядився на період епідемії грипу видавати листки непрацездатності для вагітних та відпустки для працівників з дітьми віком до 14 років

0 40

Постанова КМУ від 02.12.2009 р. №1325 «Про посилення захисту окремих категорій населення у зв’язку з епідемічною ситуацією»

Кабмін встановив, що листок непрацездатності видається вагітним жінкам незалежно від строку вагітності на період дії карантину та здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів у зв’язку з епідемією грипу і поширенням гострих респіраторних захворювань у 2009-2010 рр., встановлених відповідно до Закону «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Кабмін також зобов’язав МОЗ довести до відома керівників закладів охорони здоров’я, що у разі видачі листка непрацездатності вагітним жінкам на період дії карантину в графах листка «Діагноз первинний» і «Діагноз заключний» слід зазначати «строк вагітності на період дії карантину», а також створити резерв бланків листка непрацездатності для забезпечення ними закладів охорони здоров’я.

ФСС з ТВП рекомендовано здійснювати додаткові видатки, пов’язані з наданням вагітним жінкам на період дії карантину допомоги з тимчасової непрацездатності за рахунок резерву коштів та наявної економії коштів за іншими статтями бюджету Фонду та створити резерв коштів Фонду, необхідних для фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб, у розрахунку не менш як на 15 к. д.

Кабмін також надав рекомендації підприємствам надавати на період дії карантину працівникам, які мають дітей віком до 14 років, та вагітним жінкам за їх бажанням невикористані щорічні відпустки, додаткові відпустки, передбачені законодавством, а також установлювати в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів додаткові оплачувані відпустки відповідно до ст. 91 КЗпП.

Залиште коментар