Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін розгляне завтра питання про механізм залучення іноземних інвестицій.

0 15

Кабінет міністрів на своєму засіданні завтра розгляне питання “Про механізм залучення іноземних інвестицій в економіку України”, доповідачам з цього питання буде Генеральний директор Національного агентства з іноземних інвестицій та розвитку Сергій Таран. Про це сказано в порядку денному роботи уряду на 16 вересня 2009 р. Також Кабмін заслухає інформацію “Про ситуацію на вітчизняному ринку нафтопродуктів та вжиті заходи щодо усунення дестабілізуючих факторів і недопущення необґрунтованого підвищення цін на моторні палива”. Крім того, уряд, зокрема, розгляне проекти постанов “Про утворення Національної ради із сталого розвитку України”, “Про затвердження Державної цільової програми “Ліси України” на 2010-2015 рр.”.

Уряд також розгляне, зокрема, проекти розпоряджень Кабінету міністрів України “Про схвалення Концепції рентної політики”, “Питання експорту зерна з державного інтервенційного фонду”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар