Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін реорганізував Держінспекцію з контролю за використанням і охороною земель

0 57

Кабмін реорганізував Державну інспекцію з контролю за використанням і охороною земель. Відповідну постанову від 24 лютого 2010 р. № 179 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України” опубліковано на офіційному сайті уряду.
Відповідно до постанови Дерземінспекції не будуть відшкодовуватися витрати, “пов’язані із організацією виконання земельно-кадастрових робіт і наданням платних послуг державними органами земельних ресурсів і органами Держземінспекції, та заходів з утримання таких органів”.
Ідентифікаційні номери осіб, які притягаються до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень у сфері використання та охорони земель органи державної податкової служби надають на запит не Держземінспекції або її територіальних органів, а на запит Держкомзему або його територіальних органів.
Також Держземінспекція не бере участі у роботі дозвільних центрів з видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності. А голова Держкомзему, який розподіляє обов’язки між своїми заступниками, покладає на одного з них, а також на керівника Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель повноваження заступника Головного державного
інспектора України з контролю за використанням та охороною земель.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар