Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін прийняв рішення про розрахунок вартості оренди комунального майна за його методикою.

0 12

Кабінет міністрів України прийняв рішення, згідно з яким вартість оренди комунального майна має розраховуватися за методикою, затвердженою урядом. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами голови Державного комітету регуляторної політики та підприємництва Олександри Кужель, завдяки цьому рішенню можна уникнути ситуації, коли органи місцевої влади підвищували у багато разів вартість орендної плати для того, щоб виселити орендаря з певного приміщення. “Ми пропонуємо внести, що міські ради визначають, яким чином вони будуть робити розподіл цих коштів (кошти від оренди комунального майна)”, – наголосила О.Кужель.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар