Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін прийняв положення про критерії дослідницьких вищих навчальних закладів.

0 12

Кабмін прийняв положення про критерії дослідницьких вищих навчальних закладів. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна. За словами міністра освіти і науки Івана Вакарчука, статус дослідницького надається вищим навчальним закладам на 7 років, після чого цей статус необхідно буде підтвердити. “Ми розпочинаємо підтримку дослідницьких університетів із 2011 р., коли вже, сподіваюся, в таких масштабах кризи не буде”, – сказав І.Вакарчук.

Кабмін також прийняв зміни до положення про акредитацію вузів, напрямів підготовки та спеціальностей у вузах, а також зміни до загальнодержавної програми “Наука в університетах”, зміни до положення про стажування молодих учених в Україні та за кордоном, зміни до переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар