Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін прийняв положення про критерії дослідницьких вищих навчальних закладів.

12

Кабмін прийняв положення про критерії дослідницьких вищих навчальних закладів. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна. За словами міністра освіти і науки Івана Вакарчука, статус дослідницького надається вищим навчальним закладам на 7 років, після чого цей статус необхідно буде підтвердити. “Ми розпочинаємо підтримку дослідницьких університетів із 2011 р., коли вже, сподіваюся, в таких масштабах кризи не буде”, – сказав І.Вакарчук.

Кабмін також прийняв зміни до положення про акредитацію вузів, напрямів підготовки та спеціальностей у вузах, а також зміни до загальнодержавної програми “Наука в університетах”, зміни до положення про стажування молодих учених в Україні та за кордоном, зміни до переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии