Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пропонує ввести кримінальну відповідальність за зберігання порнографічної продукції з метою її розповсюдження чи збуту.

0 32

Кабінет міністрів пропонує передбачити кримінальну відповідальність за зберігання творів, зображень та інших предметів порнографічного характеру з метою їх збуту чи розповсюдження. Розроблений Міністерством юстиції законопроект, що передбачає відповідні зміни до Кримінального кодексу України, ухвалено сьогодні на засіданні уряду, повідомляє прес-служба Мiн’юсту.

Як повідомив міністр юстиції Микола Оніщук, запровадження кримінальної відповідальності за вказані дії, є одним із міжнародно-правових зобов’язань, взятих Україною при ратифікації факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії. Розробка відповідного законопроекту передбачена також указом Президента від 5 травня 2008 р. “Про заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей”.

Вказане завдання пропонується реалізувати шляхом внесення зміни до статті 301 КК.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар