Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пропонує Раді відмінити ринковий збір

15

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді відмінити ринковий збір для підприємців, торгуючих на всіх ринках. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на прес-конференції, передають «Українські новини».

«Сьогодні уряд схвалив законопроект про відміну ринкового збору для фізичних осіб, малих підприємців, які торгують на всіх ринках України: продовольчих, продовольчо-речових, оптових», – сказала вона.

Прем’єр підкреслила, що цей законопроект розроблений Кабміном спільно з підприємцями.

На думку Кабміну, ринковий збір є зайвим і таким, що втратив актуальність в нових ринкових умовах.

За словами Тимошенко, цей законопроект 8 жовтня буде переданий профільному комітету парламенту, і Кабмін наполягатиме, щоб вже на поточному тижні Рада мала можливість проголосувати за нього.

Глава уряду підкреслив, що цей закон стосується більше 2 млн. людей, що займаються торгівлею на ринках.

Разом з тим голова Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва Олександра Кужель повідомила журналістів, що прем’єр-міністр доручила їй спільно з Міністерством фінансів до кінця дня (середи) допрацювати текст законопроекту і подати Тимошенко на підпис.

Як повідомлялося, раніше Тимошенко виступила за відміну ринкового збору на оптово-роздрібних ринках з 1 січня 2010 року і пообіцяла, що Кабмін внесе до Верховної Ради відповідний законопроект.

Джерело:

proUA

Комментарии