Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пропонує Раді відмінити ринковий збір

0 15

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді відмінити ринковий збір для підприємців, торгуючих на всіх ринках. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на прес-конференції, передають «Українські новини».

«Сьогодні уряд схвалив законопроект про відміну ринкового збору для фізичних осіб, малих підприємців, які торгують на всіх ринках України: продовольчих, продовольчо-речових, оптових», – сказала вона.

Прем’єр підкреслила, що цей законопроект розроблений Кабміном спільно з підприємцями.

На думку Кабміну, ринковий збір є зайвим і таким, що втратив актуальність в нових ринкових умовах.

За словами Тимошенко, цей законопроект 8 жовтня буде переданий профільному комітету парламенту, і Кабмін наполягатиме, щоб вже на поточному тижні Рада мала можливість проголосувати за нього.

Глава уряду підкреслив, що цей закон стосується більше 2 млн. людей, що займаються торгівлею на ринках.

Разом з тим голова Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва Олександра Кужель повідомила журналістів, що прем’єр-міністр доручила їй спільно з Міністерством фінансів до кінця дня (середи) допрацювати текст законопроекту і подати Тимошенко на підпис.

Як повідомлялося, раніше Тимошенко виступила за відміну ринкового збору на оптово-роздрібних ринках з 1 січня 2010 року і пообіцяла, що Кабмін внесе до Верховної Ради відповідний законопроект.

Джерело:

proUA

Залиште коментар