Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пропонує Раді створити реєстр власників знецінених внесків

0 18

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді створити реєстр вкладників, грошові заощадження яких були знецінені. Про це в середу на брифінгу повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко.

За його словами, відповідний законопроект був затверджений на засіданні уряду в середу.

Міністр відзначив, що законопроект також передбачає проведення компенсаційних виплат в готівковій або безготівковій формі через установи Державного Ощадного банку.

Ярошенко також заявив, що в 2010 році не передбачається виплата компенсацій за знеціненими заощадженнями громадян і додав, що кошти на подальші виплати за такими компенсаціями будуть передбачені в проекті державного бюджету на 2011 рік.

У свою чергу Ярошенко заявив, що виплати по внесках почнуться не раніше наступного року, оскільки в бюджеті на цей рік кошти на ці цілі не передбачені.

Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада вирішила допрацювати законопроект №1017, що передбачає спрямування 50% надходжень від приватизації на виплати компенсацій за знеціненими внесками в колишньому Ощадбанку СРСР.

Постановою №1 від 9 січня 2008 року Кабмін передбачив виплату в 2008 році компенсацій за знеціненими внесками на загальну суму 6 млрд. гривень, зокрема безпосередньо самим вкладникам – 5,76 млрд. гривень, а також спадкоємцям померлих вкладників – на суму 0,24 млрд. гривень.

У 2007 році Кабмін виділив Ощадбанку 640 млн. гривень для компенсації знецінених внесків і викупу держоблігацій 1990 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар