Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пропонує Раді створити реєстр власників знецінених внесків

16

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді створити реєстр вкладників, грошові заощадження яких були знецінені. Про це в середу на брифінгу повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко.

За його словами, відповідний законопроект був затверджений на засіданні уряду в середу.

Міністр відзначив, що законопроект також передбачає проведення компенсаційних виплат в готівковій або безготівковій формі через установи Державного Ощадного банку.

Ярошенко також заявив, що в 2010 році не передбачається виплата компенсацій за знеціненими заощадженнями громадян і додав, що кошти на подальші виплати за такими компенсаціями будуть передбачені в проекті державного бюджету на 2011 рік.

У свою чергу Ярошенко заявив, що виплати по внесках почнуться не раніше наступного року, оскільки в бюджеті на цей рік кошти на ці цілі не передбачені.

Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада вирішила допрацювати законопроект №1017, що передбачає спрямування 50% надходжень від приватизації на виплати компенсацій за знеціненими внесками в колишньому Ощадбанку СРСР.

Постановою №1 від 9 січня 2008 року Кабмін передбачив виплату в 2008 році компенсацій за знеціненими внесками на загальну суму 6 млрд. гривень, зокрема безпосередньо самим вкладникам – 5,76 млрд. гривень, а також спадкоємцям померлих вкладників – на суму 0,24 млрд. гривень.

У 2007 році Кабмін виділив Ощадбанку 640 млн. гривень для компенсації знецінених внесків і викупу держоблігацій 1990 року.

Джерело:

proUA

Комментарии