Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пропонує Раді прийняти Містобудівний кодекс

0 15

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді прийняти Містобудівний кодекс.

Про це говориться у відповідному проекті №5181, зареєстрованому в Раді 29 вересня.

З ухваленням кодексу будуть скасовані статті 5 (про початкові дані на проектування), 10 (про державний архітектурно-будівельний контроль і нагляд), 15 (про архітектурно-містобудівні ради) і 20 (про здійснення архітектурної діяльності іноземцями і особами без громадянства) закону «Про архітектурну діяльність».

Проект кодексу направлений на розвиток пунктів діючих законів «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про архітектурну діяльність».

Згідно пояснювальній записці, ухвалення проекту створить сприятливі умови для подальшого розвитку містобудівної діяльності, залучення інвесторів і населення до процесу розвитку населених пунктів.

Крім того, в пояснювальній записці говориться, що ухвалення проекту врегулює питання особливостей ліцензування в будівельній діяльності сертифікатів виконавців робіт з проектування і будівництва, а також допоможе підсилити відповідальність за порушення містобудівного законодавства.

Кодекс розрахований на використання у всіх регіонах України.

30 вересня проект був переданий на розгляд комітету Ради з будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства і регіональної політики.

Нагадаємо, на своєму засіданні 9 вересня Кабмін затвердив проект Містобудівного кодексу.

18 липня 2007 Кабмін схвалив концепцію Містобудівного кодексу і доручив допрацювати і доповнити її.

Джерело:

proUA

Залиште коментар