Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін позбавив ДАІ монополії на проведення техогляду автомобілів

0 9

Уряд позбавив Державну автомобільну інспекцію монополії на проведення технічного огляду автотранспортних засобів.

Згідно із постановою “Про проведення державного технічного огляду уповноваженими суб’єктами господарювання поза межами ДАІ”, відтепер технічний огляд автотранспортних засобів здійснюватиметься на спеціалізованих підприємствах, що мають необхідне технічне оснащення.

“Водночас ДАІ зберігає за собою функції державного технічного нагляду, тобто контролюватиме, чи не перебиті номера кузова, чи не викрадений автомобіль, чи не змінені технічні стандарти автомобіля тощо”, – зауважив Луценко.

За його словами, на проведення технічного огляду техстанціям не потрібно отримувати спеціальну ліцензію. “Будь-який суб’єкт господарювання може зареєструватися в Держкомстаті, комісія Мінтрансу і МВС перевірить, чи дійсно він має відповідне технологічне обладнання для проведення техогляду, після цього вони функціонують у вільному режимі, на конкурентній основі, як і весь бізнес України”, – зазначив Луценко.

Міністр також висловив впевненість, що розцінки на проведення техогляду уповноваженими суб’єктами господарювання поза межами ДАІ не перевищуватимуть тарифи, що нині діють у Державній автомобільній інспекції.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар